Mějte finance pod palcem s mobilní aplikací Partners

S apkou máte přehled o svých finančních smlouvách, investicích, pojistkách nebo úvěrech. Navíc můžete srovnávat a sjednávat finanční produkty z celého trhu.

Aplikace

Finanční smlouvy pohromadě

Díky aplikaci máte přehled o svých finančních smlouvách uzavřených přes Partners. Dostanete se samozřejmě i k dalším svým smlouvám. Zobrazíte základní údaje, platební instrukce a vývoj hodnoty peněz.

Srovnávače a sjednávače

Na pár kliků si v aplikaci srovnejte a sjednejte cestovní pojištění, pojištění auta nebo majetku. Vyberte si pro vás tu nejvhodnější nabídku z celé škály pojišťoven na českém trhu a rovnou zaplaťte přes platební bránu. Vše je otázkou pár minut.

Investiční reporting

Získáte přehled o tom, jak se daří vašim investicím, ať už investujete jednorázově nebo pravidelně. Aplikace zobrazuje vývoj hodnoty fondů, jejich složení a čerstvé komentáře portfolio manažerů. Máte tak po ruce informace nejen o současném stavu, ale také víte, co můžete čekat do budoucna.

Chytrá bilance

Je zlaté poradenské pravidlo pro příjmy a výdaje jednotlivců i domácností. Svou chytrou bilanci tak, jak ji zaznamenal váš poradce, najdete v aplikaci. Můžete ji kdykoliv aktualizovat podle svých přání a potřeb a mít stále jistotu, že své finance máte dlouhodobě v hrsti.

Kontakt na poradce

Díky aplikaci máte aktuální kontakty na finanční poradce Partners na pár kliknutí. Potřebujete poradit nebo udělat změnu finančního portfolia? Stačí jen zapnout aplikaci a vaše přání se začnou plnit.

Apka Partners

Celý váš finanční svět v jedné aplikaci. Jednoduše, přehledně, bezpečně.

Stáhněte si apku hned teď

JAK TO VIDÍ UŽIVATELÉ?

Radim P.
Na trhu není žádná jiná

Aplikace na přehled celého portfolia. Na trhu není žádná jiná podobná aplikace. Vše pěkně přehledně od účtů, pojištění, úvěrů až po investice od všech možných společností na trhu.

Martin P.
Nepotřebuji koukat jinde

Za mě supr. Rychlá a jednoduchá instalace, vidím fixace u úvěru, sazby, kolik peněz kde mám, výročí smluv apod. Už nepotřebuji koukat jinde.

Terka M.
Jednoduchá a přehledná

Komplet finance pod jednou střechou. Jednoduchá, přehledná aplikace. Člověk vidí komplet finanční portfolio napříč finančním trhem, aktuální stav, vývoj, připsané platby. Spokojenost!!!