Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Můj TÝM

Jaroslav Jungmann

ŘEDITEL A MAJITEL BEROUNSKLÉ POBOČKY PARTNERS

Ve financích se pohybuji již několik let. Úspěšně se mi daří vést pobočku Partners v Berouně, kde funguje stabilní tým poradců a specialistů. Za tuto dobu jsem nastřádal spousty poznatků a zkušeností jak v práci se svoji vlastní klientelou, tak s vedením týmu poradců. Díky dlouholeté praxi v zahraniční firmě dokáži klientské schůzky realizovat i v anglickém jazyce.

Patrik Grygera

EXECUTIVE MANAGER

Věnuji se managementu střední úrovně, řídím tým o 13 lidech. Má práce spočívá ve výběru, zapracování a rozvoji nových lidí. Mým cílem je vybudovat síť poboček, která bude klientům poskytovat profesionální finanční službu a spolupracovníkům kvalitní zázemí pro kariérní úspěch.

Jakub Mrázko

VIP CONSULTANT

Dlouholeté zkušenosti mám zejména se zhodnocováním peněz klientů a s hypotékami, jejichž nedílnou součástí je i správné nastavení zajištění, pokud je třeba. Mým cílem je budovat klientům majetek na finančním trhu. Kladu důraz na vzájemné porozumění a jasná očekávání, díky tomu společně s mým týmem spravujeme více než 150 domácností a firem.

Lukáš Grygera

VIP CONSULTANT

Bohaté zkušenosti mám s pojištěním, investicemi a úvěrovými produkty. Aktivně se starám o majetek svých klientů, který navyšuji na finančním trhu.

Michael Řezáč

VIP CONSULTANT

Petra jsem vždy považoval za člověka, který dělá minimum chyb, což je velmi důležité, když chcete mít v manažerovi oporu a je jedním z mála lidí, o kterých mohu říct, že mě dostali myšlením tam, kde dnes jsem a jaký život žiji.

Jaroslav Dvořák

VIP CONSULTANT

Ve financích pracuji již více než 4 roky. Dnes se věnuji především šíření vize Partners tím, že se pečlivě starám o naše klienty. Řeším jejich komplexní finanční plány od povinného ručení po hypotéky a pojištění rodin. Druhá část mé práce je nábor a vzdělávání nových spolupracovníků v naší profesi.

Ondřej Hubatka

MARKETINGOVÝ KONZULTANT

Ondřej je jedním z majitelů velké a stále rostoucí PR a digitální agentury Insighters. Díky mnohaletým zkušenostem dokáže poradit začínajícím i zavedeným společnostem s komunikací a marketingem. Výhoda Ondřejových znalostí je v propojování tradičních a konvenčních marketingových nástrojů s moderními digitálními metodami. Ondřej má unikátní schopnost rychle pochopit podstatu podnikání klienta, zjistit jaké jsou jeho skutečné potřeby a následně nastavit marketing tak, aby došlo k dosažení cílů.

Ing. Kateřina Jiráňová

FRANŠÍZANTKA BENEŠOV

20 let jsem se pohybovala v korporátním světě a finance byly vždy mým koníčkem. Pan Mgr. Petr Ťažký, dal mé zálibě ve financích novou perspektivu, můj život nabral nový směr a náboj. Již zanedlouho bude v Benešově otevřena první pobočka Partners Market, na jejímž otevření nyní pracujeme, která přinese všem obyvatelům možnost řešit své finance pod jednou střechou rychle, efektivně a komplexně. Přinese jim dokonalou službu.

Jaroslav Richter

FRANŠÍZANT TEPLICE A LITOMĚŘICE

V minulosti jsem působil ve velkých korporátních společnostech, ať už státních nebo mezinárodních. Následně jsem podnikal ve středně velké rodinné firmě a konzultoval také osobní rozvoj a efektivitu. Nyní se naplno věnuji rozvoji poboček Partners Marketu v Litoměřicích a Teplicích, a kromě manažerské práce se zde také věnuji klientské poradenské práci, zejména pak investování v rámci osobních financí.

Václav Šťastný

MASTER FRANŠÍZANT

Pokud se chcete dostat na vrchol, držte se Petra. V horším případě skončíte někde těsně za ním.... Petr je pracant s touhou vyhrát každý minisouboj a je úplně jedno, jestli jde o práci, sport nebo zábavu. Spolupráce s Petrem dala mému životu novou dynamiku.

Martin Ciganik